fbpx

Powiększanie ust na płasko

powiększanie ust kraków

Powiększanie ust na płasko – na czym polega?

Powiększanie ust na płasko staje się coraz popularniejszą metodą modelowania ust. Na czym polega? Przede wszystkim na formowaniu ust kwasem hialuronowym w taki sposób, by nie odstawały one nienaturalnie, tworząc tzw. dziubek. Wcześniej, metody tradycyjne, sprawiały, że wiele kobiet bało się powiększania ust ze względu na przerysowany efekt. Powiększanie ust na płasko sprawiło, że tej obawy już nie ma. Co więcej – dzięki tej metodzie można uzyskać pożądane kształty. Charakteryzuje się wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego bardziej w krawędzie ust niż w czerwień wargową. Usta zatem z boku nie odstają, za to są widocznie większe poprzez szczególne podkreślenie łuku kupidyna.

Powiększanie ust na płasko krok po kroku

Powiększanie ust na płasko, tak jak przy innych metodach, wykonywane jest ze znieczuleniem miejscowym. Oczywiście miejsce te jest dezynfekowane i odpowiednio przygotowane. Przed samym zabiegiem powiększania ust na płasko rozmawiamy z klientką i dokładnie opisujemy przebieg zabiegu. Ważna jest informacja o tym, jakiego efektu oczekujemy, co determinuje formowanie kształtu i ilość zużytego materiału. Co ważne, to metoda, która nie wymaga rozmasowywania wypełniacza w ustach. Oznacza to, że należy być niezwykle precyzyjnym, by kwas znalazł się tam, gdzie jest to pożądane. Przez to nie można także rozmasować ewentualnych grudek. Dlatego też do powiększania ust należy wybierać salony z doświadczonym personelem, takim jak nasz.

Dla kogo jest ta metoda?

Powiększanie ust na płasko jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią, gdy ich usta są zbyt wypukłe i odstają, gdy patrzymy na nie z profilu. Tego typu formowanie warg najbardziej pasuje do delikatnej, dziewczęcej urody, gdzie powiększone usta jej